The mountains are calling!

En helgetur med familien på fjellet, et avbrekk fra hverdagen. Grip øyeblikkene og følelsen med Mountain Mélange Limited Edition.

BeSafe iZi Go Modular i-Size

En lett baby-bilstol med utmerkelsen “God” i ADACs sikkerhetstest. Kan enkelt klikkes fast på alle ledende barnevognunderstell for herlig fleksibilitet.

BeSafe iZi Modular i-Size

Utformet for å spare plass i bilen, men benplassen kan også justeres etter hvert som barnet vokser.

Kjøp Mountain Mélange Limited Edition

By Forhandler Online
Alta Ringo Alta www.ringo.no/lekebutikk/alta/ringo-alta
Arendal Barnas Hus Arendal www.barnashus.no
Bodø Barnas Hus Bodø www.barnashus.no
Hamar Lekehuset AS www.ringo.no/lekebutikk/hamar/lekehuset-as
Harstad Nor-Style Harstad www.norstyle.no
Haugesund Barnas Hus Haugesund www.barnashus.no
Helle Alt på stell www.altpastell.no
Holmen Barnas Hus Holmen www.barnashus.no
Hønefoss BabyHouse www.babyhouse.no
Kristiansand Barnas Hus Sørlandssenteret www.barnashus.no
Kristiansand Babycare Kristiansand www.babycarekristiansand.no
Kristiansund Barnas Hus Kristiansund www.barnashus.no
Krokstadelva Barnas Hus Buskerud Storsenter www.barnashus.no
Levanger Levanger Leker www.babycare.no/butikker/levanger-leker
Lillehammer Babycare Lillehammer www.babycarelillehammer.no
Notodden Tuven Barn www.tuvenbarn.no
Nyborg Barnas Hus Åsane www.barnashus.no
Oslo Barnas Hus CC Vest www.barnashus.no
Oslo Barnas Hus Ullevål www.barnashus.no
Oslo Barnas Hus Alna www.barnashus.no
Oslo Barnevognhuset Rudo www.rudo.no
Rygge Barnas Hus Rygge www.barnashus.no
Rådal Barnas Hus Nordås www.barnashus.no
Sandvika Barnas Hus Sandvika www.barnashus.no
Skien Barnas Hus Skien www.barnashus.no
Skien Barn og utstyr www.barnogutstyr.no
Solbergmoen Gerd T Martinsen AS www.gerdmartinsen.no
Sortland T. Steiro avd. Bare Barn www.babycare.no/butikker/tsteiro-avd-bare-barn
Stavanger Barnas Hus Forus www.barnashus.no
Stavanger Barnas Hus Kilden www.barnashus.no
Steinkjer Barnas Hus Steinkjer www.barnashus.no
Steinkjer Tøff & Liten Steinkjer www.facebook.com/Tøff-Liten-Steinkjer-237870992963460
Stjørdal Tøff Og Liten Stjørdal www.facebook.com/toffoglitenstjordal
Strømmen Barnas Hus Strømmen www.barnashus.no
Tiller Barnas Hus Tiller www.barnashus.no
Tromsø Babycare Tromsø www.babycaretromso.no
Tromsø Barnas Hus Tromsø www.barnashus.no
Trondheim Barnas Hus City Lade www.barnashus.no
Tønsberg Barnas Hus Tønsberg www.barnashus.no
Verdal Tøff Og Liten Verdal www.facebook.com/Tøff-Og-Liten-Verdal-377747709354252
Ålesund Barnas Hus Ålesund www.barnashus.no

Tre i en

Dette nyskapende barnesikkerhetssystemet tilbyr én løsning fra barnet ditt er nyfødt og til det er cirka 4 år.

Det modulære konseptet består av baby-bilstol og småbarns-bilstol som enkelt klikkes fast på samme base. Begge bilbarnestolene kan brukes bakovervendt, og småbarns-bilstolen kan i tillegg brukes fremovervendt.

Limited Edition

2018/2019

Frisk som fjelluft

Mountain Melange Limited Edition-tekstilet gjenspeiler de avdempede fargetonene i stein og tåke. De tåke-blågrå fargene fremheves av reflekterende detaljer rundt kanten av setet, slik isen klynger seg til fjelltoppene. I tillegg har den et særpreget fjellmønster som bringer de skandinaviske fjelltoppene inn i bilen din.